m.InfoPage.pl » Moje porady dla ludzi z netu » wersja mobilna.

Powrot do strony glownej m.InfoPage.pl | Wszystkie artykuly - lista


Tłumaczenia tekstu on-line.

Data dodania: 2009-06-09 12:45:56

Języków trzeba się uczyć. Dzięki nauce rozwijamy swój mózg, komunikacja międzyludzka staje się łatwiejsza. Na stronie wielkiego "G" znajduje się serwis, za pomocą którego tłumaczenie tekstu na inne języki staje się banalnie proste.


Na stronie translate.google.pl znajduje się formularz. Po wpisaniu lub wklejeniu do niego tekstu i kliknięciu na button "Tłumacz" tekst jest automatycznie tłumaczony na określony wcześniej przez Ciebie język. Języki dostępne dla tłumaczenia: albański, angielski, arabski, bułgarski, chińsku, chorwacki, czeski, duński, estoński, filipiński, fiński, francuski, galicyjski, grecki, hebrajski, hindi, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński, kataloński, koreański, litewski, łotewski, maltański, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski i włoski. Poniżej wykonałem szybki test funkcjonalności: z angielskiego na chiński (tradycyjny):
Fuck Off = ?????
i odwrotnie, z chińskiego (tradycyjnego) na angielski:
????? = Close hell
Coś nie dosłownie przetłumaczone ;) Na prawdę, dzięki takim stroną łatwiej jest zrozumieć, co obcojęzyczny autor artykułu miał na myśl. Nie zmienia to jednak faktu, że języków trzeba się uczyć. Serdecznie polecam.

Powrot do strony glownej m.InfoPage.pl | Wszystkie artykuly - lista


Serwis: m.infopage.pl ma charakter edukacyjny. Bardzo prosze nie kopiowac zawartosci mojego serwisu.